Люмінофор та світна фарба

Люмінофор та світна фарба

Люминофор
Люминофор

Люфинофор купить

Світна фарба: (люмінесцентна фарба, люмінофорна фарба, Світлонакопичувальні фарба, самосветящаяся фарба) – фарба, яка здатна самостійно світитися в темряві без сторонньої підсвічування. Головний принцип роботи полягає в тому, що подібна фарба акумулює енергію світла, а потім віддає її в темноті протягом 4-8 годин. Сучасна фарба, що світиться складається з оксидів алюмінію, які спеціальним чином підготовлені для накопичення і випромінювання енергії. здатна автономно світитися в темряві після зарядки від будь-якого джерела світла. Наприклад, для створення світяться поверхонь наносимо люмінофорного фарбу на поверхню підготовленої деталі, дайте їй висохнути. Тепер в темряві, пофарбована поверхня буде світитися сама по собі. Люмінесцентна фарба, що світиться заряджається від сонця, лампи, ліхтарика, лампочки, ультрафіолету – від будь-якого світлового джерела. Заряд відбувається навіть в похмуру погоду.
Люмінофор: (люмінесцентний пігмент, що світиться порошок, Світлонакопичувальні матеріал, фосфоресцентних пігмент, люмінофорний пігмент) – це речовина, яка, по суті, і забезпечує світіння в темряві. Наприклад, будь-яка фарба, що світиться – це комбінація прозорого лаку і люмінесцентного пігмента.люмінесцентний пігмент, який власне і забезпечує післясвітіння в темряві. Люмінофор – це неорганічний матеріал з часом світіння до повного загасання 4-8 годин. Люмінесцентний пігмент, нерадіоактивний, нетоксичний, безпечний для людини, водостійкий (дуже важливо), інертний. Він універсальний і може бути використаний в будь-якій галузі: світиться посуд, люмінесцентні камені, що світяться в темряві квіти. Стійкість до води дає можливість використовувати світиться порошок навіть в боді арте, нарощуванні нігтів або вій без шкоди для здоров’я. Увага: люмінофор не має ніякого відношення до фосфору і фосфорної фарбі.
Флуоресцентна фарба: це фарба, яка світиться в променях ультрафіолеті. На відміну від люмінесцентної фарби вона не світиться сама по собі і відразу після виключення ультрафіолетової лампи флуоресцентний ефект зникає. Флуоресцентна фарба часто використовується в клубах, на вечірках, дискотеках, в різних fashion шоу і т. Д. Завдяки нашій технології KeepSafe (яка діє і для світиться фарби), ультрафіолетова фарба, по суті, має необмежений термін експлуатації (кращий продукт року). У неї відмінна світлостійкість, вона не вигоряє на сонці.
Невидима фарба, яка також світиться в ультрафіолеті, однак, вдень прозора.
Світловідбиваюча фарба світиться кожен раз, коли на неї потрапляє промінь світла. Світловідбиваючий ефект дуже важливий в розмітці дороги, позначенні території, виробництві дорожніх знаків, оскільки значно збільшує безпеку для учасників дорожнього руху. Світлоповертаюча фарба має неорганічну природу. Має високий коефіцієнт світловіддачі ..

Матеріали з сайту: www.luminofor.biz

Обсуждение закрыто.