Тонування фар плівкою

тонування фар – це процес нанесення спеціальної тонованої плівки на передню чи задню оптику автомобіля. Тонування фар плівкою – це найкращий спосіб надати фарам стильного вигляду, а також захистити їх від вигоряння, помутніння та пошкодження камінням та гравієм.

тонування фар

У нашому установчому центрі можна притемнити фари вінілової або поліуретанової плівкою.

Вартість тонування фар:

Розмір передніх фарПоліуретанова плівка, матеріал з роботоюВінілова плівка, матеріал з роботою
Маленькі фари (наприклад, Daewoo Matiz) / 2 шт.від 2000 грнвід 1600 грн
Середні фари (BMW X5, Mazda 6) / 2 шт.від 2400 грнвід 1900 грн
Великі фари (Toyota Land Cruiser, Fiat Doblo) / 2 шт.від 3000 грнвід 2200 грн

Вінілова плівка для тонування фар має спеціальну клейову основу, наноситься на фари як правило на суху або воду, в залежності від складності конструкції фар.

Поліуретанова плівка для тонування фар наноситься за допомогою мильного розчину, що дозволяє встановити її якісніше, без утворення повітряних міхурів та розтяжок.

Термін служби вінілової плівки для фар в середньому становить від року до трьох років, після чого вона каламутніє.

Термін служби поліуретанової плівки для фар більше 10 років.

По рівню міцності поліуретанова плівка більш міцна на пробиття і на розтяг і крім декоративних властивостей, надає фарам високу міру захисту від пошкодження камінням і гравієм, при русі трасою.

Як затонувати фари плівкою:

  1. Оцінка стану фар. Перед нанесенням плівки фари необхідно оглянути на наявність пошкоджень, таких як подряпини на фарі, потертості та помутніння. На даному етапі майстер визначає, чи потрібно шліфувати чи полірувати фари. Якщо фари в ідеальному стані, то можна приступати клеїти плівку без полірування фар.
  2. Поліровка фар. На фарах автомобілів з пробігом, більшість присутні подряпини і потертості, їх майстер видаляє за допомогою поетапного шліфування з подальшим поліруванням фар машинкою.
  3. Тонування фар. Після надання фарам новизни та блиску, майстер знежирює фари та наносить тоновану плівку. при цьому використовується спеціальний інструмент (ракель, балон з мильним розчином, ріжучі ножі та леза).